שיפוצים > שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה מתבצע במספר שלבים

א. פירוק: שלב זה הינו פירוק הכלים הסניטרים (אסלות, אמבטיה, מקלחון, ארונות), פירוק את הברזים הנמצאים בחדר האמבטיה, ושמים פקקים בכול נקודות האינסטלציה. פירוק הקרמיקה הישנה מהקירות, תוך זהירות מהקירות של החדרים הגובלים לחדר האמבטיה. (יש לפרק את הטיט שמאחורי האריחים ולהגיע עד לבלוקים) ומפרקים את הצנרת הישנה מהקירות.

ב. אינסטלציה: בשלב זה, מתקינים צנרת אינסטלציה חדשה המתואמת למיקום נקודות האינסטלציה החדשות (אינטרפוץ לפינת טוש, אמבטיה, ברז לכיור האמבטיה, אסלון), במקביל מומלץ לבצע קניית כלים סניטרים, קרמיקה, ארונות אמבטיה, מקלחון וברזים. לאחר התקנות הצנרת החדשה, (צנרת מים SP, המורכבת משלוש שכבות: פלסטיק, אלומיניום, ושוב פלסטיק, ביוב עם צנרת פלסטיק בקוטר 50 מ"מ + קופסאות ביקורת.

ג. איטום ויישור קירות: בשלב זה, יש לאטום את הצנרת החדשה, ולאחר מכן ליישר את כל קירות האמבטיה בתערובת (טיט, מלט וחול) ואת רצפת האמבטיה, לאחר ריקון החול יש לאטום בסיכה למניעת רטיבות.

ד. הרכבת הקרמיקה: מתחילים להרכיב את האריחים בעזרת טיט, ומלט ברצפה, ולאחר מכן בקירות האמבטיה, הגובה המומלץ לקרמיקה בקירות הוא כ-2 מ' שבערך מגיע לגוב ו של משקוף האמבטיה, ובמקביל גם פרקטי, כשניתזים המים על הקירות. בסיום הרכבת האריחים, ממתינים 24 שעות, ואז ממלאים את הרווחים בין האריחים ברובה.

ה. התקנת כלים: בשלב זה מרכיבים את הכלים הסניטרים, כיור האמבטיה, ארון, אסלה, מקלחון וכמובן ברזים.

ו. צביעת אמבטיה: השלב האחרון הינו צביעת האמבטיה, אם יש עובש בקירות או בתקרת האמבטיה, יש לגרד את שכבות הצבע הרופפות, ולמרוח אקרינול נגד עובש ופיטריות ואז לצבוע בסיד סינטטי אותו נהוג למרוח בחדרי אמבטיה, בגלל היותו צבע נושם.

לקבלת הצעת מחיר חינם התקשרו שיפוצים בתל אביב

או פשוט מלאו את הטופס
עיצוב ופיתוח | (C) אב המשפצים 2018